Oglądając ten filmik, dowiesz się, jak skutecznie opakować średniej wielkości, komercyjny bukiet, w sposób, który od lat skutecznie podbija serca florystów, influencerów i estetów. Zdobądź tajniki, które pozwolą Ci się wzbić na wyższy poziom kreatywności i odnieść sukcesy w codziennej pracy oraz mediach społecznościowych!

Do osiągnięcia tego pięknego celu postanowiliśmy zaangażować w projekt jedną z naszych uzdolnionych ambasadorek – Anię Zalewską, która podzieli się z nami wszystkimi swoją techniką i wiedzą, krok po kroku tłumacząc, jak na co dzień korzysta z naszych materiałów.

Tak oto powstał przepis na modne przystrojenie bukietu, który przyciągnie niejedno zachwycone spojrzenie i zmusi do pokątnego wyciągnięcia aparatu. Włącz film, by poznać tajniki sprytnego powiększania bukietu za pomocą papieru, finezyjnego łączenia kilku rodzajów papierów i folii w opakowaniu, porządnego ujarzmiania łodyg rafią, odpowiedniego składania kolejnych warstw materiałów służących do owijania kompozycji, oraz wiązania pięknej kokardy z kilku wstążek, obdarzonej wyjątkowym kształtem.

Sama treść, okraszona piękną formą, która posłuży za świetną podstawę do dalszych, florystycznych przygód. Pozwól Twoim bukietom rozkwitnąć w pełni :).

Informacje

Cena
Bezpłatne